Pristatymo informacija

Prekes pasirinktinai pristatomos į pirkėjo pasirinktą „Omniva“ paštomatą arba „DPD“ kurjeriu į rankas, pirkėjo nurodytu adresu. Pristatymo būdą būtina nurodyti prekių įsigijimo proceso metu. Pristatymo kaina į „Omniva“ paštomatus Lietuvoje €3.5, pristatymo kaina „DPD“ kurjerių tarnyba į rankas €5. 

SVARBU: pasirinkus pristatymo būdą paštomatu, sau patogų „Omniva“  paštomato adresą sistema leis pasirinkti jau atlikus mokėjimą už prekes. Būsite grąžinti į patvirtinto užsakymo puslapį, čia pamatysite oranžinį „Omniva” laukelį, kuriame prašome pasirinkti paštomatą, į kurį norite gauti savo siuntą. Tai padarius spustelkite „Patvirtinti paštomatą”.

Kolkas prekes pristatyti siūlome tik Lietuvoje. Prekes į Neringą galime pristatyti naudojantis partnerių „Omniva“ paštomatų paslauga. Dėl prekių pristatymo kurjeriu į rankas Neringoje prašome teirautis individualiai. Taip pat, jei jus domina pristatymas į kaimynines Baltijos ar kitas užsienio šalis susisiekite su mumis apačioje nurodytais kontaktais – mielai atrasime jums tinkantį pristatymo būdą ir optimaliausią kainą. 

Įprastai prekės Lietuvoje pristatomos per 1-3 darbo dienas nuo gauto apmokėjimo už prekes (SVARBU: gruodžio viduryje/pabaigoje siuntos dėl padidėjusios Kalėdų švenčių apkrovos gali keliauti ilgiau, negu paprastai. Atsiprašome už nepatogumus ir patariame apsipirkti kiek anksčiau, numatant galimus vėlavimus). Naujausią informaciją apie savo siuntos kelią visada galite sužinoti tiesiogiai susisiekę su mumis.

Užsakant prekes taip pat prašome nurodyti tikslius, teisingus asmeninius duomenis, kurie reikalingi jums sklandžiai pristatyti siuntinį.

Kilus klausimams dėl pristatymo susisiekite su mumis el. paštu info@vagabondcoffee.lt arba skambinkite telefonu +37063027980.

Ačiū, kad apsiperkate Vagabondcoffee.lt!