Prekių grąžinimas ir keitimas

Pirkėjas (vartotojas) turi teisę atsisakyti elektroninėje parduotuvėje sudarytos prekių pirkimo ir pardavimo sutarties su Pardavėju, apie tai raštu pranešdamas Pardavėjui per 14 dienų nuo prekės pristatymo dienos. Pirkėjas turi teisę atsisakyti prekių pirkimo ir pardavimo sutarties su Pardavėju tik tuo atveju, jei prekė yra kokybiška, nebuvo sugadinta ir iš esmės nepasikeitė jos išvaizda.

Parduotų Prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos Prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis LR Civilinio kodekso (toliau – CK), LR Vyriausybės 2014 liepos 22 d. nutarimu Nr. 738 patvirtintomis Mažmeninės prekybos taisyklėmis ir šių Taisyklių nuostatomis. Prekės gali būti grąžinamos per 14 dienų nuo tos dienos, kurią prekes gavote, jeigu:

- Prekė yra tvarkingoje, originalioje pakuotėje;
- Prekės įpakavimo išvaizda iš esmės nepasikeitė (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.);
- Prekė nebuvo naudojama ir (arba) sugadinta;
- Prekė yra pilnos komplektacijos su visa gamintojo pridedama dokumentacija;
- Turite prekės įsigijimo dokumentą;
- Pinigai už grąžintas Prekes visais atvejais pervedami mokėjimo pavedimu ir tik į mokėtojo banko sąskaitą.

Norint grąžinti prekę, apie savo sprendimą prašome mus informuoti nurodytais kontaktais. Sulaukus patvirtinimo, prekę galima grąžinti ją pristatant mūsų adresu arba į nurodomą LP Express ar Omniva paštomatą. Gavus prekę ji bus įvertinta ir nedelsiant pakeista į kokybišką, kitu atveju per 5 darbo dienas į Pirkėjo sąskaitą pervesime už grąžinamą prekę sumokėtas lėšas. Pirkėjo sumokėtas pristatymo mokestis grąžinimo atveju nėra grąžinamas. 

Grąžinami mokėjimai apdorojami naudojantis MakeCommerce.lt ir STRIPE mokėjimų platformomis. 

Prekės grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas.

Visais grąžinimo atvejais Pirkėjas privalo laikytis nustatytų grąžinimo taisyklių ir tik gavęs informaciją iš įmonės darbuotojo vykdyti grąžinimą per kurjerį, paštomatą arba kitaip perduoti prekę.