Vagabond kelionė

[Vag-a-bond] – liet. klajoklis, bastūnas, perėjūnas

Kilmė: Išvestas iš lotyniško žodžio vagabundus, kilusio iš vagari; reiškiantis „klajoti“.

Šis žodis turi labai skirtingą reikšmę kiekvienam mūsų, nes klajojantis savaime negali būti apibrėžtas. 

„Vagabond” kavos meistrai savo kelionę pradėjo 2009-aisiais, megapolyje Londone. Čia, Forest Gate rajone nedidelė, bet nepaprastai entuziastinga komanda atidarė savo pirmąją speciality coffee kavinę. Tai buvo drąsus užmojis – didžiuliame mieste pristatyti nišinę alternatyvą milžiniškoms tinklinėms kavinių korporacijoms, kurios, ypač tuo metu, savo rankose turėjo bene didžiausią dalį ištikimų klientų rinkoje. Tuo metu rūšinės kavos kultūra Londone buvo ypač nauja ir nepažinta. Nedideles nepriklausomas, netinklines kavines miestiečiai pamėgo ir „prisijaukino” po truputį. Metai iš metų ši kavos kultūra populiarėjo ir taip įgavo savo vertę. Šiuo metu nepriklausomų rūšinės kavos vietų Londone rasite apstu. Šis konceptas tapo neatskiriamu modernaus, progresyvaus miesto veidu.

 

Komanda, vedina D. Petrausko, nuo pat pirmų žingsnių tikslingai kūrė gyvą, šiuolaikišką vietą kavos kultūrai puoselėti ir ugdyti kavos gerbėjų žinias apie kavos kelią nuo pupelės iki puodelio. Tai ji daro iki šiol. Kavinė „Vagabond” užaugo, persikraustė į didesnes patalpas ir toliau Londonui ruošia pačią geriausią rūšinę kavą. O žinioms gilėjant ir smalsumui augant 2014-aisiais gimė „Vagabond Coffee Roasters”. Būtent nuo tada bendradarbiaujame su ūkininkais iš viso pasaulio, kurie mums tiekia nepriekaištingos kokybės kavos pupeles, o „Vagabond” profesionalai jas šviežiai skrudina, ragauja ir su dideliu džiaugsmu pristato kiekvienam jūsų. Nusprendėme, kad laikas prisiminti savo šaknis, todėl rūšinė, šviežiai skrudinta „Vagabond Coffee Roasters” kava pagaliau ir Lietuvoje!

 

 

Vagabond Coffee Roasters meistrai kavos pupeles skrudina nedidelėmis 5 kilogramų partijomis, nes tik tokiu būdu galime jums garantuoti išskirtinį kavos šviežumą, o tuo pačiu ir su niekuo nesulyginimą kavos gėrimo potyrį. Mūsų pagrindinis tikslas atskleisti geriausia, ką pasaulio kavos augintojai gali pasiūlyti. Pusiau mokslo, pusiau nepriekaištingai įvaldyto amato dėka mes gebame ir esame linkę eksperimentuoti, vardan išgauti unikalų pupelių charakterį bei skonio receptorius pabudinantį skonį kiekvieno skrudinimo metu.

 

 

Vagabond nedidelė atsidavusių profesionalų komanda laikui bėgant buvo suburta iš žmonių su įvairiausiomis patirtimis, atvedusiomis kiekvieną jų iki kavos pažinimo meno. Kiekvienas jų asmeniškai ir visi drauge Vagabond Coffee Roasters procesams suteikia savo patirtį, žinias ir alkį tobulėti, užtikrinant, kad mūsų atsidavimas kavos kokybei leistų aukštiems standartams tik dar ir dar stiebtis.

Mes žavimės ir gerbiame nepailstančius, atsidavusius kavos augintojus visame pasaulyje, kurie geba užaugintį tokį universalų, įvairiausiais būdais maisto pramonėje panaudojamą produktą. Būtent todėl ilgoje kavos kelionėje savo vaidmenį vertiname labai atsakingai ir siekiame užmegzti ilgalaikius sąžiningos partnerystės santykius su geriausiais savo srities ūkininkais.

 

 

Nuo 2014-ųjų rudens, kai drąsi idėja tapo realybe, Vagabond įveikė jaudinantį, ilgą, įvairiausių patirčių kupiną kelią, tačiau kas mus nuolat veda į priekį ir neleidžia nustoti domėtis, tobulėti ir siekti tai ši nepaprasta galimybė dalintis ypatinga, nuolat keliančia iššūkius pojūčių kelione su kavos mylėtojais aplink pasaulį.

Mes keičiamės ir augame kartu su jumis.